Alanya Reklam bilişim

Alanya Reklam Bilişim ajansı 1996'lardan bu yana dayanan tecrübesi ile Alanya'da web tasarım, grafik tasarım (logo, kurumsal kimlik, katalog, broşür), arama motoru optimizasyonu (seo) ve internet hizmetlerinde sektörünün öncü kuruluşlarından birisidir. Firmaların güvenini kazanmayı, kalite ve hizmet anlayışını kusursuz bir yapıda sağlamayı en büyük hedefi olarak görmüş, istikrarlı ve prensipli bir çalışma sistemi geliştirmiştir. Bu sistem içerisinde müşteri memnuniyetini kazanmayı esas alarak, ilişkilerini iş süresi ile kısıtlamayarak, sorunlar karşısında alternatif çözümler sunarak ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek çalışmalarını titizlikle sürmektedir.

Alanya Reklam Bilişim olarak biz siz değerli müşterilerimiz için hazırladığımız profesyonel grafik tasarımlar, web tasarım hizmetleri ile internet ortamında bilinirliğinizi arttırmak, sizlere bu konuda kurumsal kimlik kazandırmak ve internet üzerinden de yeni müşteriler kazanmanızı sağlamayı ana ilkemiz olarak benimsemekteyiz.Ürettiğimiz kalıcı çözümler sayesinde; işletmelerin en az maliyetle ve en kısa sürede, başarılı bir biçimde kurumsal değişimi bizimle yaşamalarını sağlamaktayız. Alanya'da Grafik ve web tasarımı üzerine kurulduğumuz yıldan itibaren taviz vermeden standartlarımızı uyguluyoruz. Gelişen teknoloji ile internet dünyasında üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Müşteri memnuniyeti, profesyonel yaklaşım, yaratıcı tasarım ve güvenilirlik bizim en büyük değerlerimizdir.

Neden Biz?
Tecrübe Alanya Reklam Bilişim tecrübesiyle grafik tasarım teknik anlamdaki kabiliyetini, internet konusundaki birikimini ve hayal gücünü yeteneklerini müşterilerine gerçek anlamda iş çözümleri sunmak için kullanmaktadır. Alanya Reklam Bilişim web tabanlı ticaret stratejisindeki uzmanlığını, güvenilir ve gelişen işin nasıl yapılacağını bilerek uygular. Grafik ve Web tasarım alanındaki deneyimini, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için kullanır.

Teknoloji
Alanya Reklam Bilişim, tasarım ve yazılım konusundaki uzmanlığını, hemen her seviyedeki işletmeleri etkileyecek son teknoloji ile birleştirir. Projenizin uygulanması sürecinde web sayfasında müşterilerimizin zaman ve paradan tasarruf etmesini sağlarız. Yer Sağlayıcı Hizmet Numaramız: YS-2371

Samimiyet ve Güven
Alanya Reklam Bilişim elbette tüm pazarlama stratejiniz için etkin olabilecek her duruma uygun tek bir çözüm olamayacağının farkındadır. Mümkün olduğunca grafik tasarım ve yazılım alanında çok yönlü olup ölçülebilir sonuçlara ve yapmış olduğunuz yatırımın geri dönüşünü en kısa zamanda almanızı amaçlar internetteki yerinizi sizlere anlatarak projenizin gelebileceği yerin üzerinde vaatlerde bulunmadan gerçekçi sonuçları sizlere açıklar.

Nasıl Çalışıyoruz?
Sizlerle detaylı bir ön görüşme yapar ve gerçekten ne istediğini bilen kalite arayışında ve özgünlük seçicisi müşterilerin bizleri tercih etmesini isteriz. Fiyat elbette önemlidir. Fakat çok uygun fiyatlara üst düzey işler yaptığımızı da bilmenizi isteriz. Çok düşük fiyatlara üst düzey iş istemek oldukça zorlama bir çözüm arayışı olacaktır. Bizimle çalışmak isteyen müşterilerimize kısa ve orta vadede yatırımlarının karşılıklarını hakkıyla teslim ederiz. Ayrıca iş başlangıcında bir sözleşme imzalayarak karşılıklı olarak taahhütlerimizi garanti altına alırız.

HİZMETLERİMİZ

Arama Motorları Hizmetleri
E-Ticaret / Kurumsal Siteler
Size Özel Websitesi Tasarımı
Web Programlama
Host Hizmetleri
Domain Hizmetleri
Grafik Tasarım Hizmetleri
Marka-Patent Tescili
Broşür-Kartvizit-Logo vs
Kurumsal Kimlik Hizmetleri
Medya-Reklam Tanıtım
Bilgisayar Satışı
Teknik Servis
Yazıcı-Sarf Malzeme
Abonelik Hizmetleri
Yönetim-Danışmanlık Hiz.
Emlak Sistemleri
Avukatlara Özel Siteler
Haber Sistemleri
Otel-Dernek Siteleri
Kişisel Siteler
Daha fazlası için bizi arayın...

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
Alanya Reklam bilişim
Ayfer Kavas
Hacet Mh. Alaiye Cd. No:36/A Alanya
Antalya
0542 769 97 36
2008
Yok
Yok
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

 • Windows
 • Unix

Sunucuların Desteklediği Özellikler

 • Php
 • Asp
 • Java

Verdiği Hizmetler

 • Sunucu Kiralama
 • Managede Hosting
 • Co-locotion
 • Domain Kayıt
 • Reklam Danışmanlığı
 • Seo Danışmanlığı
 • SSL Hizmetleri

Firma Konumu

Denizli
    ile etiketlenmiş konumlar firma sunucu lokasyonlarıdır.

Firma Referansları

http://www.oasisestate.com emlak firması
http://www.emgroup.tc inşaat firması
http://www.tezelgroup.com inşaat firması
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor