Arslan Hosting

Arslan Hosting® 2014 yılından bu yana internet servis sağlayıcı sektöründe; alan adı servisleri, paylaşımlı hosting, sunucu kiralama ve barındırma, güvenlik çözümleri gibi en yüksek performanslı sunucuları ile ilke edinmiş olduğu uygun fiyat, gerçek kalite anlayışı ile birlikte hizmet vermektedir.
Müşteri destek servislerimiz ve buna bağlı olarak müşterilerimizin memnuniyeti en yüksek önemi arz eden konudur.
Tüm diğer firma ya da kurumlardan farklı olarak bizimle ilk iletişiminizde çözüme ulaşabilmenizi hedefliyoruz. Her müşterimiz için ayrı ayrı tahsis ettiğimiz müşteri destek ekiplerimiz ile tüm sorunlarınız için ilk temasınızda çözüm üretebilmeleri için seçilmiş ve yetiştirilmişlerdir. Verdiğimiz tüm hizmetler için servis/seviye garantileri (SLA) sunmaktayız.
Ayrıca alan adı servisleri kapsamındaki ürünler hariç tüm ürünlerimizde 30 iş günü koşulsuz şartsız geri iade garantisi vermekteyiz.

Vizyonumuz

Uluslararası web hosting sektöründe öncelikle Türkiye'de ve sonrasında tüm dünyada, en yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen, insana ve çevreye duyarlı öncü ve lider firmalardan biri olmak hedeflerimizin arasındadır.

Misyonumuz

Öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve memnuniyetini hedefleyen iş anlayışımızdır.
Bu kapsamda sunduğumuz servislerde kullanımı kolaylaştırmak, servisin içeriğini zenginleştirmek, uygun fiyatlarla müşterilerimize artı değerler katabilmek önceliklerimizdir. Samimi ve çalışkan ekibimizle, en kısa sürede en verimli çözümleri sunabilmek, satış ve satış sonrası servislerimizle müşterilerimize güven verebilmek, sürekli devam eden çalışmalarımız ile yeni gelişen dünya standartlarını hızla müşterilerimize sunabilmek, hiçbir zaman son bulmayacak mükemmele ulaşma misyonumuzun bir parçasıdır.

Kalite Politikamız

Kalite politikamız, hiç son bulmayacak mükemmele ulaşma yolunda vazgeçilmez değerlerimizdir. Kalite politikamızın temeli, koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti anlayışımızdır.
Bu çerçevede müşterilerimizin taleplerinden başlayarak hizmetin sunulmasına kadar olan süreçlerin dökümantasyonu oluşturulmuş, tüm aşamalar kayıt altında takip edilecek şekilde yapılandırılmıştır. Amacımız müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümlerle karşılamak, verimliliği arttırmak, müşterilerimiz ile çalışanlarımızın arasındaki ince samimi memnuniyeti arttırmak ve uzun yıllar beraber çalışabileceğimiz müşteriler kazanabilmektir.

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
Arslan Hosting
Hüseyin Arslan
Bağcılar Caddesi No:56/7 Esenler
İstanbul
0850 304 82 34
0850 304 82 34
2014
Yok
Yok
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

 • Windows
 • Unix
 • Bulut

Sunucuların Desteklediği Özellikler

 • Php
 • Asp
 • Coldfusion
 • Java
 • Nodejs
 • Python

Verdiği Hizmetler

 • Sunucu Kiralama
 • Managede Hosting
 • Co-locotion
 • Reseller
 • Domain Kayıt
 • Reklam Danışmanlığı
 • SSL Hizmetleri

Firma Konumu

İstanbul
    ile etiketlenmiş konumlar firma sunucu lokasyonlarıdır.
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor