Yetkin Hosting

Yetkin Hosting (DotNet Bilişim İnternet Hizmetleri), Türkiye'de web hosting, kiralık sunucu ve domain adi tescili hizmeti veren bir kuruluştur.

En hızlı, en güvenilir, en kaliteli web hosting ve domain tescili hizmetlerini sağlamayı amaçlayan Yetkin Hosting lider firmalar arasına girme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Kuruldugundan beri surekli olarak kendini yenileyen Yetkin Hosting, özellikle muşteri memnuniyeti odakli calismasinin karsiligini almaktakdır.

Yetkin Hosting, dürüst, konusunda uzman ve tecrübeli bir ekipten oluşmakta olup, hızla gelişen internet teknolojileri karşısında ortaya çıkabilecek müşteri ihtiyaçlarına yönelik modüler web hosting çözümleri sunmaktadır.

Misyonumuz; Yurtici ve yurtdisinda hosting alanindaki lider firmalardan biri olmak, her musterisine "en degerli" musterisiymis gibi degerlendirerek, ihtiyaclara yonelik en kaliteli hizmeti saglamaktir.

Vizyonumuz; Sürekli hizlanarak gelisen internet teknolojileri dunyasinda, yeniliklere mumkun olan en hizli sekilde adapte olarak, hizmet kalitesini arttirmak ve musteri memnuniyetini en ust duzeyde tutmaktir.

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
Yetkin Hosting
Ali Yetkin
Yeni Mah. Bülent Ecevit Cad. 2 B 13 KEŞAN/ EDİRNE
Edirne
0850 840 95 02
0850 840 95 02
2014
Var
Yok
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

Yetkin Hosting
  • VDS
  • 1024 MB RAM
  • 1 Çekirdek
  • Limitsiz GB trafik
6.00$ +kdv / ay
Karşılaştır

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  • Windows
  • Bulut

Sunucuların Desteklediği Özellikler

  • Php

Verdiği Hizmetler

  • Sunucu Kiralama
  • Domain Kayıt
  • SSL Hizmetleri

Firma Konumu

    ile etiketlenmiş konumlar firma sunucu lokasyonlarıdır.
Teknoloji kategorisinde 10.02.2019 tarihinde yayınlandı.
Hafıza Kartınız Sahte mi? Akıllı telefonlarımız, tabletlerimiz, kameralarımız vb. elektronik eşyalarımızda hafıza kartları en temel ihtiyaçlarımızın başında gelmektedir. Bu nedenle bunlarında sahtelerinin çıkmaması kaçınılmazdı. Sahte microSD kartları kullanmak risklidir ve en önemlisi, verilerinizi tamamen kaybetmenize neden olabilirler. Bu sahte kartları neredeyse gerçeğinden ayırmak mümkün değil. Sa...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor