Tuğra Bilişim ve İnternet Hizmetleri

TUĞRA BİLİŞİM, genç ve dinamik ekibi ile profesyonelliği bırakmadan fikir üretme, geliştirme ve tasarım alanlarında yenilikçi bir yapı ile sektöre trend katmıştır. fikir ekibimiz bütün enerjisini markanızı ve işinizi geceyi gündüze katıp geliştirmeye harcamaktadır. Mesafe ve zaman tanımaksızın verdiğimiz hizmet anlayışı ve yaratıcı fikirler ile projenize hayat katıyoruz.Tüm bu projelerin müşterimizin misyon, kurum kültürü, kurum değerleri ve gelişim çizgisi ile uyumu temel yol haritamızdır..
Web Tasarım / Yazılım, Seo, E-ticaret alanındaki deneyimlerimiz ile projenize değer katmaya çalışıyoruz. Her projede özgün tasarımlar ile işinizi geliştirmeniz için en uygun stratejiler ile site ve görsellerinizi tasarlıyoruz. Sitenizde kullanacağınız tüm görsellerin çekimlerini veya mekan çekimlerinizi uzman görsel yayın ekibimizle profesyonel ve ekipmanlarımızla gerçekleştirebiliyoruz.
Tüm aşamalarda titizlikle çalışan ekibimiz sizlere ve projenize değer katmak için çalışmaktayız. İşinizi internete taşıyabilmeniz adına E-ticaret alanında sadece Tasarım/ Yazılım konusunda destek verebilmenin dışında sizlere depolama, kargolama, sanal pos yönetimi, mailing tasarımı ve yönetimi hakkında da danışmanlık yapabiliyoruz.

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
Tuğra Bilişim ve İnternet Hizmetleri
Mehmet Akif OKUR
Alibeyli Mah.Ş.Mehmet Tatlı Sak.Güntürkün İş Merk.Kat:4
Osmaniye
0328 825 50 70
0328 825 50 70
2011
Yok
Yok
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  Sunucuların Desteklediği Özellikler

   Verdiği Hizmetler

    Firma Konumu

        ile etiketlenmiş konumlar firma sunucu lokasyonlarıdır.

    Firma Referansları

    www.artiisg.com web tasarım ve hosting hizmeti
    www.osdent.com web tasarım ve hosting hizmeti
    www.cukurovalife.com.tr web tasarım ve hosting hizmeti
    www.oosb.org.tr web tasarım ve hosting hizmeti
    www.ilaydagrup.com.tr web tasarım ve hosting hizmeti
    Teknoloji kategorisinde 10.02.2019 tarihinde yayınlandı.
    Hafıza Kartınız Sahte mi? Akıllı telefonlarımız, tabletlerimiz, kameralarımız vb. elektronik eşyalarımızda hafıza kartları en temel ihtiyaçlarımızın başında gelmektedir. Bu nedenle bunlarında sahtelerinin çıkmaması kaçınılmazdı. Sahte microSD kartları kullanmak risklidir ve en önemlisi, verilerinizi tamamen kaybetmenize neden olabilirler. Bu sahte kartları neredeyse gerçeğinden ayırmak mümkün değil. Sa...
    Devamını Oku
    Hostbul.net'i
    Facebook'ta
    takip edin.

    Teklif İste

    Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

    Ücretsiz İlan Ver

    Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

    Soru Sor