Bartin Network

1- Kimiz?

BartinNetwork.Com; Türkiye online gaming sektöründe yeni bir atilimla ismini duyurmayi hedefleyen BartinNetwork, yillardir bu isin içinde olan gencin girisimci ruhuyla 2013 yilinda teamspeak 3 sunuculari ile faaliyete geçmistir. Tamamen genç ve dinamik bir kadroya sahip BartinNetwork ülkemiz online gaming oyunlari ve teamspeak 3 alaninda yenilikler ve farkliliklar yaratmayi , satis ve destek anlaminda en kaliteli hizmet sunmayi hedeflemektedir.

Vizyonumuz: Yetkin insan kaynağı, müşteri odaklı süreçleri ve hayatı kolaylaştıran teknolojileri ile çözümler sunarak kendini farklılaştırmayı başarmış bilişim sektörünün yenilikçi gözde firması olmak.
Misyonumuz: Internet’i herkes için uyarlanabilir bir teknoloji olarak konumlandırmak.
Politikamız: Müşteri memnuniyeti ve servis kalitesini artırmak için bir araç olarak kullandığımız teknolojiyi, insan kaynağını daha etkin kullanarak, süreç otomasyonu sağlamak için konumlandırmayı ayrıca bunu yaparken sektör dinamiklerini ve kullanıcı beklentilerini doğru analiz ederek, yasalara tam uyumlu olmayı ve sürekli iyileşme çalışmalarını prensip olarak edinmeyi ve tüm faaliyet alanlarımızda bu yaklaşımı benimsemeyi taahhüt ediyoruz.
2-Sunduğumuz Çözümler Nelerdir?

Teamspeak 3 Çözümleri :Teamspeak 3 alanında uzman kadromuz ile karsılasabildiğiniz tüm sorunlara çözümlemeler üretiyoruz.
- Kiralik Sunucu
- Vds
-Web Tasarim
Oyun Sunucuları gibi birçok dalda hizmet vermektedir
3- Hedefimiz Nedir?

Hedefimiz yetkin insan kaynağı, müşteri odaklı süreçleri ve hayatı kolaylaştıran teknolojileri ile çözümler sunarak kendimizi farklılaştırmayı başarmış bilişim sektörünün yenilikçi gözde firması olmaktır. Bu noktada, kendimizi İnternet’i herkes için uyarlanabilir bir teknoloji olarak konumlandırma felsefi ile çalışmaktayız.Teknolojinin hayatı kompleksleştirmek için değil, sadeleştirmek için olduğuna inanıyoruz ve bu sadeliği kullanıcılarımıza yaşatmak adına altyapımıza sürekli yatırımlar yaparak, uçtan uca tam otomasyonu sağlayan yazılım çözümleri kuruyor, ve iş süreçleri oluşturuyoruz. Tüm amacımız ise İnternet’i herkesin kendisi için uyarlayabileceği bir teknoloji olarak konumlandırmasına yardımcı olabilmek.

4- Rekabet Avantajımız Nelerdir?

BartinNetwork’ı sektördeki diğer firmalardan ayıran ve kendisini farklı kılan yeteneklerini sıralarsak:

Tüm istekler otomasyon sistemimiz ile ele alınır ve insan müdahalesi olmadan gerçekleştirilir bu da kullanıcılarımıza eşsiz bir hız deneyimi sağlamaktadır. Altyapıyı oluşturan tüm yazılımların en güncel versiyonları lisanslı kullanılmaktadır, dolayısı ile kullanıcılarımız teknolojinin en son nimetlerine her an ulaşabilmektedir. Süreçlerimiz ITIL uyumlu (Information Technologies Infrastructure Library) olup, dünya standartlarında hizmet verilmektedir. 7/24 ihtiyacınız olan her anda destek merkezimize web üzerinden ya da telefon ile çağrı açabilirsiniz. Sunucularımız IPS (Intrusion Prevention System – Atak Önleme Sistemi) ile korunmaktadır.Sistemlerimiz bağımsız kuruluşlar tarafından 7/24 gözlemlenmekte ve her hangi bir ulaşım problemi ya da servis kesintisi anında teknik ekibimiz haberdar edilmektedir. Sunucularımızın işletim sistemlerinde, eklentilerde, panellerde ve otomasyon sistemimizde kullanılan yazılımların hepsinde birbiri ile uyumlu olan güncel versiyonları kullanılmaktadır. Yazılımlarımızda lisanslı güncel versiyon kullanımı firmamızın stratejik yaklaşımları arasında yer almaktadır. Web sitemiz üzerinden gelen tüm istek ve siparişleri WHMCS (Web Host Manager Complete System) otomasyon sistemi ile ele alıyoruz. Ayrıca otomasyon sistemimiz Cpanel ve Plesk panelleri ile de entegre edilmiş ve uçtan uca otomasyon sağlanmıştır. Ödemeleriniz ise İşbankası,Denizbank,Ptt ve Paypal olarak gerçekleşmektedir. Sonuç olarak her hangi bir ürün alındığı anda, ödemenin yapılmasına müteakip, hiçbir müdahale olmaksızın, sunucu sistemlerimizde ilgili konfigürasyonlar gerçekleşmekte ve ürünleriniz aktif olmaktadır. Satış sonrası destek için ise her ne kadar telefon ile 7/24 destek almak mümkün olsa da, otomasyon sistemimiz ile bize çağrılarınızı (“ticket”larınızı) iletebilir, ve sistem üzerinden açtığınız çağrıların durumunu kontrol edebilirsiniz.


Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
Bartin Network
Demhat BARTIN
Cengiz Topel Cad. Sekran İş Merkezi Kat 1 No 2
Hakkari
0850 840 20 75
0850 840 20 75
2014
Yok
Yok
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  • Windows
  • Bulut

Sunucuların Desteklediği Özellikler

  • Php

Verdiği Hizmetler

  • Sunucu Kiralama
  • Co-locotion
  • Adult Hosting
  • Reseller
  • Domain Kayıt
  • SSL Hizmetleri

Firma Konumu

İstanbul
    ile etiketlenmiş konumlar firma sunucu lokasyonlarıdır.
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor