Optimal Bilisim

Özellikler / Datacenter & Network Ayrıntıları
Küresel paylaşımlı Datacenter kavramının öncülüğünü yapmaktayız. Bizim Datacenter'ımız bütün Ürün ve Servislerimizi barındırdığımız küresel paylaşımlı yedek altyapı sunucu toplamıdır. Datacenter'ımızın Belirgin Özellikleri
Sorunsuz bir şekilde yüzlerce dağıtılmış sunucuyu birleştirir
Yüksek kullanılabilirlik, yedekleme ve eşsiz güvenlik sağlar
Datacenter'ımızın Özellikleri
Datacenter'ımız dünya çapında çeşitli yerlere dağıtılmış sunuculardan oluşmaktadır. Bu sunucuların her biri aşağıdaki bazı ortak özelliklere sahiptir - Network Datacenterlar, farklı sağlayıcılarla fiber optik kablolar aracılığıyla farklı giriş noktalarından datacenter'a Gigabit internetle bağlanır. Güvenlik Herhangi bir hat arızası veya saldırıya karşı korumak amacıyla datacenterda 24 saat personel bulunmaktadır. Bina içerisindeki tüm hareketler HERZAMAN gözetim altındadır. Bina içerisinde ve girişlerde 7x24 kapalı devre izleme, kameralar, erişim kontrolü ve güvenlik ekibi vardır. Bina oldukça güvenlidir.
Güç Gelen enerji toplamı, datacenterın çalışması için ihtiyacı olandan oldukça fazladır. Herhangi bir elektrik kesintisi durumuna karşı jeneratörlerde Otomatik Transfer düğmesi vardır. Datacenter ayrıca gücün kesilmesi durumuna karşı UPS sistemi ile donatılmıştır. Soğutma Kapasitesinin bir kısmını kullanan yedekli klimalar sunucu odasını soğutur. Birimler dönüştürülebilir uygun koşullardadır. Gelişmiş Duman Tarayıcısı & Yangın Koruma Sistemi Su bazlı koruma sistemleri en az yangın kadar zarar verdiği için bizim datacenter'larımız gelişmiş yangın kontrolü ve koruması sistemi ile donatılmıştır.
Neden Bizim Datacenter'ımız?
Ölçeklenebilirlik & Güvenilirlik Datacenter birbiriyle örtüşen karmaşık küresel servislerden oluşmaktadır. Tüm mimari Yüksek Kullanılabilirlik, Kümelenme ve n+1 mimari üzerine inşa edilmiştir. Bu bizim çözümlerimizle sizin bu mimariyi bağlayarak ve alt yapı eklemesiyle büyümenizi ölçeklendirebilmemizi sağlar. Ölçeklenebilirlik, çalışma süresi ve network cevap vermesi gibi konularda endişelenmenize hiç gerek yoktur. Küresel Erişim Ortaklarımızla beraber dünyanın çeşitli yerlerinde alt yapı dağıtımlarıyla ilgili yatırımlar yaptık. Şimdi hiçbir yatırım yapmadan müşterilerinize, tamamen markalaştırılmış bir deneyimle bu küresel altyapıyı sunabilirsiniz. Dünyanın her yerindeki Altyapı sağlayıcılarıyla seçme, müzakere ve ilişki yönetimini bize bırakın.
White Labeled Mimari Datacenter'ımız, sayısız hosting seçeneklerini Müşterilere ve Bayilere sağlamak için çeşitli farklı işletim sistemlerinin küresel olarak dağıtılmış yedek sunucu kümesidir. Sunucular ve IP adresleri white labeled ve izi bulunamazdır. Eğer bizim bayilerimizden biri iseniz bu sunuculardan herhangi birinde barındırdığınız herhangi bir servisiniz sizin markanızın Name Server'ı olacaktır. Yani pratikte kümelenmiş bu yüzlerce sunucu müşterilerinize SİZİN sunucularınız olarak görülür.

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
Optimal Bilisim
Savaş Ünal
İstanbuk/Silivri/Hasan Onater Sokak
İstanbul
0531 860 74 98
0531 860 74 98
2014
Yok
Yok
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

Optimal Bilisim
 • 40000 MB disk
 • 500 GB trafik
 • Sınırsız adet domain
 • Sınırsız adet subdomain
210$ +kdv
Karşılaştır

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

 • Windows

Sunucuların Desteklediği Özellikler

 • Php
 • Asp
 • Coldfusion
 • Java
 • Nodejs
 • Python

Verdiği Hizmetler

 • Reseller
 • Domain Kayıt

Firma Konumu

İstanbul
    ile etiketlenmiş konumlar firma sunucu lokasyonlarıdır.

Firma Referansları

http://panorima.info Hosting+Domain
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor