MEHTAP HOSTİNG

Kurumsal Profilimiz


Mehtap Hosting Markası günümüz teknolojisini yakından takip etmek ve bilişim çağının genç, üretici ve enerji dolu ekibi ile İnternet dünyasına, yenilikler ve güzellikler getirmek amacıyla Mehtap Hosting ve Danışmanlık Hizmetleri kurumsal yapısı ile 2013 yılında kurulmuştur. Halen, internet’in iş alanı olmaktan öte bir hobi veya moda olarak görüldüğü ülkemizde Mehtap Hosting olarak bizler; bu uzmanlık dalında, web merkezli uygulamalar başta olmak üzere çağın gerektirdiği her yeni teknolojiyi yakından izleyerek projelerimizle ve server hizmetlerimizle farklı olmak amacındayız.

Bu alanda bilgi ve birikimimiz ile en iyisini sunabilmek için çalışmalarımız aralıksız sürmektedir. Mehtap Hosting ekonomik ve teknolojik en son gelişmeler ışığında, güveni ve müşteri memnuniyetini ön plânda tutan bir hizmet anlayışına sahiptir. Profesyonel yazılım ve network ekibi ile yurtiçinde birçok kişi ve kuruluşun yazılım ve hosting ihtiyacını karşılamaktayız.

Bilişim teknolojisini, altyapısını sürekli güncel tutarak kullanan Mehtap Hosting , müşterilerine “Hedefine ulaşan ve dünya standartlarında tanıtım ve network hizmetlerini kesintisiz hız sloganı ile pazarlama çözümlerini sunmak” ilkesini kalite anlayışı ile kabul etmiştir. İnternet hizmetleri ile Türkiye’de lider bir kuruluş olmayı hedefleyen firmamız bir çok kişi ve kuruluşun web hosting sunumlarını buluşturduğu bir prestij kurumu haline gelmiştir.

Vizyonumuz:

Yetkin insan kaynağı, müşteri odaklı süreçleri ve hayatı kolaylaştıran teknolojileri ile çözümler sunarak kendini farklılaştırmayı başarmış bilişim sektörünün yenilikçi gözde firması olmak.

Sunduğumuz Çözümler Neler?

Yer Sağlama Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

mehtaphosting.com
Mehtap Bilgisayar ve Danışmanlık Hizmetleri

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
MEHTAP HOSTİNG
ENEZ ERCAN
YARHASANLAR MAHALLESİ 2307 SOKAK NO 6/B
Manisa
0090 236 23 20
0090 236 23 21
2014
Yok
Yok
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  Sunucuların Desteklediği Özellikler

   Verdiği Hizmetler

    Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
    PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
    Devamını Oku
    Hostbul.net'i
    Facebook'ta
    takip edin.

    Teklif İste

    Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

    Ücretsiz İlan Ver

    Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

    Soru Sor