AdımSunucu

Hedefimiz Nedir?
Hedefimiz yetkin insan kaynağı, müşteri odaklı süreçleri ve hayatı kolaylaştıran teknolojileri ile çözümler sunarak kendimizi farklılaştırmayı başarmış bilişim sektörünün yenilikçi gözde firması olmaktır. Bu noktada, kendimizi İnternet’i herkes için uyarlanabilir bir teknoloji olarak konumlandırma felsefi ile çalışmaktayız.Teknolojinin hayatı kompleksleştirmek için değil, sadeleştirmek için olduğuna inanıyoruz ve bu sadeliği kullanıcılarımıza yaşatmak adına altyapımıza sürekli yatırımlar yaparak, uçtan uca tam otomasyonu sağlayan yazılım çözümleri kuruyor, ve iş süreçleri oluşturuyoruz. Tüm amacımız ise İnternet’i herkesin kendisi için uyarlayabileceği bir teknoloji olarak konumlandırmasına yardımcı olabilmek.

Rekabet Avantajımız Nelerdir?

adımsunucu’ı sektördeki diğer firmalardan ayıran ve kendisini farklı kılan yeteneklerini sıralarsak:

Tüm istekler otomasyon sistemimiz ile ele alınır ve insan müdahalesi olmadan gerçekleştirilir bu da kullanıcılarımıza eşsiz bir hız deneyimi sağlamaktadır. Altyapıyı oluşturan tüm yazılımların en güncel versiyonları lisanslı kullanılmaktadır, dolayısı ile kullanıcılarımız teknolojinin en son nimetlerine her an ulaşabilmektedir. Barındırma hizmetlerinde koşulsuz 7 gün para iadesi sunulmaktadır. Süreçlerimiz ITIL uyumlu (Information Technologies Infrastructure Library) olup, dünya standartlarında hizmet verilmektedir. 7/24 ihtiyacınız olan her anda destek merkezimize web üzerinden ya da telefon ile çağrı açabilirsiniz. Sunucularımız IPS (Intrusion Prevention System – Atak Önleme Sistemi) ile korunmaktadır.Sistemlerimiz bağımsız kuruluşlar tarafından 7/24 gözlemlenmekte ve her hangi bir ulaşım problemi ya da servis kesintisi anında teknik ekibimiz haberdar edilmektedir. Sunucularımızın işletim sistemlerinde, eklentilerde, panellerde ve otomasyon sistemimizde kullanılan yazılımların hepsinde birbiri ile uyumlu olan güncel versiyonları kullanılmaktadır. Yazılımlarımızda lisanslı güncel versiyon kullanımı firmamızın stratejik yaklaşımları arasında yer almaktadır. Web sitemiz üzerinden gelen tüm istek ve siparişleri WHMCS (Web Host Manager Complete System) otomasyon sistemi ile ele alıyoruz. Ayrıca otomasyon sistemimiz Cpanel ve Plesk panelleri ile de entegre edilmiş ve uçtan uca otomasyon sağlanmıştır. Ödemeleriniz ise Garanti VPOS (Virtual Point Of Sales – Sanal Satış Noktası) sistemi ile “online” olarak gerçekleşmektedir. Sonuç olarak her hangi bir ürün alındığı anda, ödemenin yapılmasına müteakip, hiçbir müdahale olmaksızın, sunucu sistemlerimizde ilgili konfigürasyonlar gerçekleşmekte ve ürünleriniz aktif olmaktadır. Satış sonrası destek için ise her ne kadar telefon ile 7/24 destek almak mümkün olsa da, otomasyon sistemimiz ile bize çağrılarınızı (“ticket”larınızı) iletebilir, ve sistem üzerinden açtığınız çağrıların durumunu kontrol edebilirsiniz.

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
AdımSunucu
Hüseyin Akar
Atatürk Mahallesi 564 Sokak Bahçeşehir Sitesi B 7/30 Esenyurt/İstanbul
adimsunucu.com/
İstanbul
0850 302 43 95
2014
Yok
Yok
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  Sunucuların Desteklediği Özellikler

   Verdiği Hizmetler

    Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
    PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
    Devamını Oku
    Hostbul.net'i
    Facebook'ta
    takip edin.

    Teklif İste

    Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

    Ücretsiz İlan Ver

    Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

    Soru Sor