MyroNet

MYRONET, 1996 yılında Çukurova bölgesinde İnternet Servis Sağlayıcı olarak hizmet vermeye başlayan ilk kuruluş olmuştur. Şirketimiz, her geçen gün kazandığı tecrübe, yenilikçi, gelişime açık vizyonu ve yarattığı katma değerli hizmetleri sayesinde halen bölgenin tek ve lider servis sağlayıcı şirketi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 1996 yılında yola çıkan ve hep ilkleri gerçekleştiren MYRONET yine aynı dönemde ilk defa internet sektörüne giriş yapan Türkiye’deki öncü ilk 3 ISS den biri olmuştur.

Şirketimiz, ulusal ve uluslararası internet omurgalarına iki ayrı noktadan toplam 2Gbit port kapasitesi ve 700 Mbit aktif bant genişliği ile Çukurova’nın en yüksek, Türkiye’de ise ön sıralarda yer alan yüksek kapasiteli çıkış hızına sahip ISS (İnternet Servis Sağlayıcı) firmalarından biridir.

1996 da öncelikle kendi iç grup şirketler için kurduğu Veri Merkezi (DATACENTER) birimini daha sonra profesyonel bir zemine taşıyarak kurumsal şirketlere de hizmet vermeye başlamıştır. MYRONET, bölgemizdeki yeni nesil ilk ve tek Veri Merkezi sahibi kuruluştur. Toplam alan, toplam kapasite, aktif bant genişliği ve uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde Veri Merkezimiz tüm müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi kendine hedef edinmiştir.

MYRONET sahip olduğu Veri Merkezi mecralarında güvenli, hızlı, yüksek kapasiteli ve yedekli bir servis sunmayı amaçlar. Kurumların kritik derecede önem arz eden verilerini emanet edebileceği, sunucularını barındırabileceği, sunucular kiralayabileceği tüm veri merkezi hizmetlerini içeren bölgenin ilk ve tek entegre Veri Merkezi hizmetleri sunan şirketidir.

MYRONET, bir ISS olmasının yanı sıra bünyesinde barındırdığı uzman ekibiyle, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, yatırım gerektiren özverili Ar-Ge çalışmalarıyla ve kendi sektöründe iş birliği yaptığı ulusal ve uluslararası partnerlik anlaşmaları vasıtasıyla aynı zamanda entegratör bir teknoloji şirketidir. Dolayısıyla, tüm kurumsal müşterilerine kablolama alt yapısından network dizaynına, sistem odası projelendirmeden özel yazılım hizmetlerine kadar anahtar teslimi profesyonel ve kurumsal projeler üretmektedir.

MYRONET, hem bir İnternet Servis Sağlayıcı hem de entegratör bir teknoloji şirketi olmanın avantajı ile, bölgedeki ve Türkiye’deki kurumsal müşterilerine teknoloji danışmanlığı yapabilmekte, ihtiyaç duyulan en kısa süre içerisinde yeni projeler üretip teknik destek verebilmekte ve müşteri iç network yapısı dahilinde ortaya çıkabilecek olası tüm teknik problemleri profesyonel ekibiyle hızlı bir şekilde giderebilmektedir.

Doğru teşhis, doğru strateji, doğru proje, zamanında kurulum, hızlı müdahale ve sonucunda kazanılan verimli işletmeler hedefiyle “Müşteri Memnuniyeti” şirketimizin odak noktasıdır.

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
MyroNet
Selçuk İNCE
Reşatbey Mah. 62013 Sok.Şair Fuzuli Apt. No:22 Seyhan/Adana
myronet.net.tr
Adana
0322 400 00 62
0322 458 26 66
1996
Yok
Yok
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  Sunucuların Desteklediği Özellikler

   Verdiği Hizmetler

    Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
    PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
    Devamını Oku
    Hostbul.net'i
    Facebook'ta
    takip edin.

    Teklif İste

    Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

    Ücretsiz İlan Ver

    Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

    Soru Sor