Mas Aksesuar ltd. şti  Firma’nın Hostbul Üyeliği Sonlandırılmıştır.

Uzun yıllardan beri sektördeki tecrübelerini Mas mobilya aksesuarları çatısı altında sürdürmekteyiz. Mas mobilya aksesuarları olarak en iyi hizmet veren,en kaliteli işlere imzasını atan bir Tam Hizmet Şirketiyiz.

Kurumsal,ekip çalışmasının başarısına inanan,diğerlerinde farklı olmayı isteyen firmalarla iş birliği yapmak öncelikli hedefimizdir.Müşterimizi takımımızın bir parçası olarak görüp,koordineli çalışmanın başarıyı getireceğine inanıyoruz.Yeniliklerin takipçisi değil,öncüsü olmak ilkemizdir.

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
Mas Aksesuar ltd. şti
Devrim Alcan
Firma’nın Hostbul Üyeliği Sonlandırılmıştır.
Firma Yorumlarını Oku

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  Sunucuların Desteklediği Özellikler

   Verdiği Hizmetler

    Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
    PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
    Devamını Oku
    Hostbul.net'i
    Facebook'ta
    takip edin.

    Teklif İste

    Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

    Ücretsiz İlan Ver

    Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

    Soru Sor