Mas Aksesuar ltd. şti  Firma’nın Hostbul Üyeliği Sonlandırılmıştır.

Uzun yıllardan beri sektördeki tecrübelerini Mas mobilya aksesuarları çatısı altında sürdürmekteyiz. Mas mobilya aksesuarları olarak en iyi hizmet veren,en kaliteli işlere imzasını atan bir Tam Hizmet Şirketiyiz.

Kurumsal,ekip çalışmasının başarısına inanan,diğerlerinde farklı olmayı isteyen firmalarla iş birliği yapmak öncelikli hedefimizdir.Müşterimizi takımımızın bir parçası olarak görüp,koordineli çalışmanın başarıyı getireceğine inanıyoruz.Yeniliklerin takipçisi değil,öncüsü olmak ilkemizdir.

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
Mas Aksesuar ltd. şti
Devrim Alcan
Firma’nın Hostbul Üyeliği Sonlandırılmıştır.
Firma Yorumlarını Oku

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  Sunucuların Desteklediği Özellikler

   Verdiği Hizmetler

    Sosyal Medya kategorisinde 30.03.2019 tarihinde yayınlandı.
    İnternete yüklemiş olduğunuz fotoğraflarınızdan adresinizin tespit edilebileceğini biliyor muydunuz? Hepimiz ,twitter, facebook, ve instagram gibi sosyal medya sitelerine fotoğraflarımızı yüklüyoruz.  Paylaşmış olduğumuz bu fotoğraflar, kötü niyetli kişilerin eline ulaşırsa hoş olmayan durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Cep telefonlarından ya da dijital fotoğraf makineleri ile çektiğiniz her fotoğrafa, o r...
    Devamını Oku
    Hostbul.net'i
    Facebook'ta
    takip edin.

    Teklif İste

    Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

    Ücretsiz İlan Ver

    Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

    Soru Sor