CO Internet Hizmetleri

Şirketimiz farklı sektörlerde uzmanlaşmış çalışanlarının sektörler arası iletişim ile daha geniş bir portföyde hizmet verebileceği inancı ile 2011 yılında kurulmuştur. Hedeflediği sektörlere odaklanan "Müşteri Memnuniyeti Odaklı Markalar" oluşturmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Çorapçıoğlu ailesi olarak amacımız; uzman kadrolarımızla, uzun süredir ilgili sektörlerde edindiğimiz deneyim ve bilgiyi, tüm müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile paylaşmak, kaliteli ve ekonomik çözümler sunmaktır.

co·web·tr internet hizmetleri; alan adı, barındırma, e-ticaret, e-posta, e-reklam ve sosyal ağ/medya projeleri gerçekleştirmek hedefiyle Çorapçıoğlu Limited Şirketi bünyesinde 2013 yılında kurulmuştur.

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
CO Internet Hizmetleri
M. Erdem ÇORAPÇIOĞLU
Beyler Caddesi Belkız Sokak No:13 Alacaatlı Yenimahalle – Ankara Türkiye
co.web.tr
Ankara
0312 238 17 39
0312 238 17 57
2011
Yok
Yok
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  Sunucuların Desteklediği Özellikler

   Verdiği Hizmetler

    Teknoloji kategorisinde 10.02.2019 tarihinde yayınlandı.
    Hafıza Kartınız Sahte mi? Akıllı telefonlarımız, tabletlerimiz, kameralarımız vb. elektronik eşyalarımızda hafıza kartları en temel ihtiyaçlarımızın başında gelmektedir. Bu nedenle bunlarında sahtelerinin çıkmaması kaçınılmazdı. Sahte microSD kartları kullanmak risklidir ve en önemlisi, verilerinizi tamamen kaybetmenize neden olabilirler. Bu sahte kartları neredeyse gerçeğinden ayırmak mümkün değil. Sa...
    Devamını Oku
    Hostbul.net'i
    Facebook'ta
    takip edin.

    Teklif İste

    Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

    Ücretsiz İlan Ver

    Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

    Soru Sor