Bilintel

Bilintel Bilişim'in temelleri 2008 yılında atıldı. Şirket kurucu ortaklarımız 2008-2013 yılları arasındaki bireysel tecrübelerini Mart 2013 itibariyle Bilintel Bilişim çatısı altında sunmaktadır.

Sunmuş olduğumuz hizmetler Alan Adı, Hosting, Sanal Sunucu, Sunucu Kiralama ve Barındırma olarak sınıflandırılmaktadır.

Alınan hizmetler için müşterilerimiz bizden her zaman destek alabilirler. Destek ekibimiz teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve çoğu zaman müşterilerimizden önce sorunları tesbit ederek müdahale etmektedir.

Destek talepleriniz için https://www.bilintel.com/panel adresinden destek bildirimi oluşturarak bize ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde müşterilerimize 10-60 dakika arasında yanıt vermekteyiz.

Alan adı ve sunucu hizmetleri hariç tüm hizmetlerimizde 7 gün koşulsuz para iade garantisi sağlıyoruz.

Sunduğumuz bütün hizmetler yüksek konfigürasyonlu ve yüksek hızlı sunucular üzerinden sağlanmaktadır. Bu sayede müşterilerimize kesintisiz ve yüksek erişilebilirlik oranı sağlayabilmekteyiz.

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
Bilintel
Kerem ALPER - Semih CAN
Altunizade Mahallesi İsmail Paşa Sokak No:4/B Üsküdar/İstanbul
bilintel.com
İstanbul
0850 850 34 58
2008
Yok
Yok
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  Sunucuların Desteklediği Özellikler

   Verdiği Hizmetler

    Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
    PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
    Devamını Oku
    Hostbul.net'i
    Facebook'ta
    takip edin.

    Teklif İste

    Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

    Ücretsiz İlan Ver

    Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

    Soru Sor