dizayn.net.tr

Şirketimiz 2001 yılı Temmuz ayı içerisinde Sivas’ta kurulmuştur. 100 m2 lik bir alanda şehrimizin en işlek caddelerinden olan Osman Paşa Caddesi Eski Kale Mahallesinde faaliyet göstermektedir. İşletmemiz profesyonel ve kurumsal çalışması neticesinde artan müşteri potansiyeli karşısında daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek amacını gütmektedir.

Ortaklar sektöründe uzun yıllar faaliyet göstermişler, şehrimizde ve civar illerde (YOZGAT-TOKAT- ERZURUM- KAYSERİ ) faaliyet alanlarıyla ilgili, görmüş oldukları eksikleri incelemiş, daha profesyonel ve kapsamlı hizmet verebilmek amacıyla bir araya gelerek Dizayn Org. Bil. Ltd. Şti. ni kurmuşlardır.

Şirketin kuruluş amacı KOBİ lerin ihtiyaç duydukları Network, e-ticaret, donanım, yazılım, teknik destek, servis PROJE-danışmanlık hizmetleriyle profesyonel bir şekilde karşılayabilmektedir.Organize Sanayi Bölgesindeki şirketlere KOBİ’lere Toptancılar sitesindeki işletmelere, Küçük Sanayi bölgesindeki işletmelere, Resmi kurum ve kuruluşlara yüzlerce ev kullanıcısına kaliteli hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Şirketimiz 2004 yılında şehrimizde bulunan Fabrikalara KOSGEB destekli üretim ve yönetim programlarını (ERP), e-ticaret uygulamaları konusunda anahtar teslimi projeler hazırlamakta ve bu projelerin eğitim destek hizmetlerini sürdürmektedir. Firmamız 2004 yılında KOSGEB Yürütücü kuruluşu olmuştur.
Sivas Valiliği ile E-DEVLET projesinin başlangıcını yapmıştır.

Şirket ortakları ve çalışanları Akademik eğitimleri almış konularında başarılı, çözüm üretebilen, bilgi kaynaklarına ulaşmakta sıkıntı çekmeyen ekip kısa bir süre geçmesine rağmen birçok alanda rakiplerinden çok üstün konuma gelmiştir. Şirket içi personel eğitimleri süreklilik kazanmıştır. Bununla beraber ANKARA ve İSTANBUL’ da sektörümüzle ilgili fuar, toplantılar ve seminerlere muhakkak personel göndermektedir.

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
dizayn.net.tr
Hasan Basri KOÇ
Eskikale Mah. Osmanpaşa Cad. S.Hiçyılmaz Apt. Kat 1 No 4
dizayn.net.tr
Sivas
0346 224 61 71
0346 224 96 46
2001
Yok
Yok
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  Sunucuların Desteklediği Özellikler

   Verdiği Hizmetler

    Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
    PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
    Devamını Oku
    Hostbul.net'i
    Facebook'ta
    takip edin.

    Teklif İste

    Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

    Ücretsiz İlan Ver

    Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

    Soru Sor