Boşnak Bilişim İnternet Hizmetleri

Boşnak Bilişim İnternet Hizmetleri , Web Site Hizmetleri ve Oyun Hosting, Yazılım, Webtasarım ve Grafik tasarım alanlarında hizmet veren bir firmadır.


Boşnak Bilişim İnternet Hizmetleri müşterilerin ihtiyaçları ve piyasa koşullarını göz önüne alarak en verimli ve en ekonomik sonuçlara ulaşmayı hedeflemiş ve sektöründe her zaman en iyisi olmuştur.

Uçsuz bucaksız internet dünyasında kaybolmamanız için her türlü desteği vermeye hazır olan firmamız, gerek ekonomiklik gerekse dürüstlük değerleriyle her zaman yanınızda olmaya devam edecektir.

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
Boşnak Bilişim İnternet Hizmetleri
Akın BOŞNAK
Zeytinburnu 58.Bulvar Caddesi
İstanbul
0534 426 54 30
2012
Yok
Yok
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  Sunucuların Desteklediği Özellikler

   Verdiği Hizmetler

    Yeni Başlayanlar kategorisinde 21.09.2017 tarihinde yayınlandı.
    Web sitelerde iz bırakmadan gezinmek hayli zor. Birçok firma verilerimizi toplayıp, bizimle ilgili bilgi sahibi olup, bu bilgileri paylaşıyorlar. Bunu kesin olmamakla beraber önlemenin birkaç yolu var. Bunlardan ilk akla geleni tarayıcıyı gizli modda kullanmak. Burada önemli olan Google’ da oturum açmamış olmanız gerekmektedir. Gizli mod kullandığınızda girmiş olduğunuz web siteleri kayıt altına alınmıyor. Gi...
    Devamını Oku
    Hostbul.net'i
    Facebook'ta
    takip edin.

    Teklif İste

    Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

    Ücretsiz İlan Ver

    Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

    Soru Sor