Boşnak Bilişim İnternet Hizmetleri

Boşnak Bilişim İnternet Hizmetleri , Web Site Hizmetleri ve Oyun Hosting, Yazılım, Webtasarım ve Grafik tasarım alanlarında hizmet veren bir firmadır.


Boşnak Bilişim İnternet Hizmetleri müşterilerin ihtiyaçları ve piyasa koşullarını göz önüne alarak en verimli ve en ekonomik sonuçlara ulaşmayı hedeflemiş ve sektöründe her zaman en iyisi olmuştur.

Uçsuz bucaksız internet dünyasında kaybolmamanız için her türlü desteği vermeye hazır olan firmamız, gerek ekonomiklik gerekse dürüstlük değerleriyle her zaman yanınızda olmaya devam edecektir.

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
Boşnak Bilişim İnternet Hizmetleri
Akın BOŞNAK
Zeytinburnu 58.Bulvar Caddesi
İstanbul
0534 426 54 30
2012
Yok
Yok
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  Sunucuların Desteklediği Özellikler

   Verdiği Hizmetler

    E-Ticaret kategorisinde 27.12.2017 tarihinde yayınlandı.
    E-ticaret yapanlar, Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'ne kayıt zorunluluğu getirildi. E-ticaret siteleri, aracı hizmet sağlayıcılar, aracı hizmet sağlayıcı üzerinden sözleşme yapan veya sipariş alan hizmet sağlayıcılar Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi’ne (ETBİS)  31-12-2017 tarihine kadar kayıt olmaları gerekmektedir. 1-12-2017 tarihi itibariyle faaliyette olan hizmet sağlayıcı ve aracı hizmet sağlayıcılar yüküm...
    Devamını Oku
    Hostbul.net'i
    Facebook'ta
    takip edin.

    Teklif İste

    Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

    Ücretsiz İlan Ver

    Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

    Soru Sor