Boşnak Bilişim İnternet Hizmetleri  Firma’nın Hostbul Üyeliği Sonlandırılmıştır.

Boşnak Bilişim İnternet Hizmetleri , Web Site Hizmetleri ve Oyun Hosting, Yazılım, Webtasarım ve Grafik tasarım alanlarında hizmet veren bir firmadır.


Boşnak Bilişim İnternet Hizmetleri müşterilerin ihtiyaçları ve piyasa koşullarını göz önüne alarak en verimli ve en ekonomik sonuçlara ulaşmayı hedeflemiş ve sektöründe her zaman en iyisi olmuştur.

Uçsuz bucaksız internet dünyasında kaybolmamanız için her türlü desteği vermeye hazır olan firmamız, gerek ekonomiklik gerekse dürüstlük değerleriyle her zaman yanınızda olmaya devam edecektir.

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
Boşnak Bilişim İnternet Hizmetleri
Akın BOŞNAK
Firma’nın Hostbul Üyeliği Sonlandırılmıştır.
Firma Yorumlarını Oku

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  Sunucuların Desteklediği Özellikler

   Verdiği Hizmetler

    Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
    PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
    Devamını Oku
    Hostbul.net'i
    Facebook'ta
    takip edin.

    Teklif İste

    Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

    Ücretsiz İlan Ver

    Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

    Soru Sor