PowerPoint'e Alternatif Ücretsiz Sunum Programları

Yeni Başlayanlar kategorisinde tarihinde yayımlandı.

PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı

Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.

 

Google Slides

PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir veya kendi şablonunuzu oluşturabilirsiniz.

Google Slides, Google'dan bekleyeceğiniz birlikte çalışma araçlarını da sunuyor. Aynı slayt gösterisi üzerinde birden fazla kişi de çalışabiliyor ve dahili grup sohbeti sayesinde herkesin ne yaptığını kontrol edebiliyorsunuz.

 

WPS Office Free

WPS Office Free, PowerPoint dosyalarını sorunsuz açabiliyor. Yazılımda , birçok animasyondan slayt geçişine, video gömmeden içerik efektlerine kadar PowerPoint'in sunduğu işlevlerin çoğuna sahiptit. En belirgin özeliği ise arayüzünün PowerPoint'e çok benzemesidir.

WPS, reklam destekli olması bazı kullanıcıların rahatsız edebilir. Ancak reklam sayısının çok fazla olmadığını belirtelim.

 

Canva

Canva, ile web tarayıcınız üzerinden hızlıca sunum oluşturmaya yönelik bir web uygulamasıdır. Bir dizi ücretsiz şablon sunan Canva'da sunumu isteklerinize göre değişitirmek kolaylıkla yapılabilir. 

Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor