Amerika daki Deprem Datacenterları Etkiledi

Hosting kategorisinde tarihinde yayımlandı.
 
Merkez üssü Amerika'nın Virginia eyaleti olan 5.9'luk depremden dolayı birçok web sunucusu ve data centerlar durumları hakkında Twitter hesaplarında kullanıcılarını bilgilendirici çeşitli durum güncellemeleri gönderdiler.
 
Hosting.com depremi datacenterlarında hissettiklerini ama herşeyin yolunda gittiğini söyledi.
 
Diğer bir hosting sağlayıcı PEER1 gönderdiği tweette PEER1 Virginia'da sorun olmadığını söyledi.
 
ServInt, Capathia Hosting ve ICANN tweetlerinde servislerinin çalışır durumda olduğunu ve tüm çalışanlarının iyi olduğunu belirttiler.
 
Carpathia'dan proje menajeri Courtney Ferry, data centerlarındaki teknisyenlerinin durumu neredeyse hiç farketmediklerini belirtti.
 
Depremden sonra Türkiye'den de yüzlerce kullanıcısı bulunan Hostgator suncularında kısa süreli performans kayıpları yaşandığı alınan bilgiler arasında.
Sosyal Medya kategorisinde 30.03.2019 tarihinde yayınlandı.
İnternete yüklemiş olduğunuz fotoğraflarınızdan adresinizin tespit edilebileceğini biliyor muydunuz? Hepimiz ,twitter, facebook, ve instagram gibi sosyal medya sitelerine fotoğraflarımızı yüklüyoruz.  Paylaşmış olduğumuz bu fotoğraflar, kötü niyetli kişilerin eline ulaşırsa hoş olmayan durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Cep telefonlarından ya da dijital fotoğraf makineleri ile çektiğiniz her fotoğrafa, o r...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor